Продавам мъжки,чистокръвен Йоркширски териер на 4 месеца с поставени всички ваксини и изградени хигиенни нависи.

$
Савина Атанасова
Телефон *: 0876968855
Град: Сопот
E-mail: email
Гласувайте за този сайт
eXTReMe Tracker