Четвърта поредна загуба за "Левски-Карлово"
Шрифт Larger Font Smaller Font
Неделя, 28 Август 2016 18:26

Ботев (Гълъбово) се изкачи на трето място в класирането на Втора лига, след като победи с 2:0 Левски (Карлово). Това е четвърта поредна загуба за карловци, съобщава rnews.bg, позовавайки се на Пловдив медиа.

В 15-ата минута Халил беше съборен в наказателното поле от вратаря на Левски (Карлово) Петър Генчев, за което вратарят получи жълт картон, а гостите бяха наказани с дузпа. Зад топката застана Георги Кирилов, който не сгреши и майсторски отбеляза за 1:0.

В 18-ата минута след триходова комбинация между Халил, Кирилов и Исус Ангелов последният с точен завършващ удар увеличи на 2:0 за Ботев.

В тези минути гостите от Карлово играха прибрани в своето поле, с мисъл да загубят с по-малко.

През второто полувреме картината на терена не се промени. Ботевци създадоха много ситуации пред вратата на Левски, но мерникът им беше неточен.