И "Верея" победи "Левски-Карлово"
Шрифт Larger Font Smaller Font
Вторник, 20 Септември 2016 16:31

Още една загуба претърпя "Левски - Карлово" през този сезон. Отборът на Верея победи с 2:0 втородивизионния Левски (Карлово) в мач от 1/16 финалите за Купата на България. Головете за новака в Първа лига реализираха Георги Андонов и Методи Костов, пише сайтът sportal.bg.

Срещата започна с натиск за играчите на Александър Томаш, но въпреки положенията за Верея, първото попадение падна от дузпа в края на първата част. Точен за тима бе Георги Андонов.

Вторият гол стана в 62-ата минута, когато голаджията Методи Костов оформи крайния резултат в сблъсъка от турнира за Купата на България. Досега "Левски-Карлово" няма нито една победа, а ветерани, фенове и дори само наблюдатели вече страдат заради лошия късмет, от който карловските лъвове не могат да се отърват.