Стоян Чилингиров с три гола на "Левски-Карлово" срещу "Свиленград!
Шрифт Larger Font Smaller Font
Понеделник, 25 Февруари 2019 13:34

Започна пролетния полусезон от срещите в Трета лига – Югоизточна група. От програмата на 18 кръг се изиграха едва половината мачове. Четири мача бяха отложени заради снеговалеж и заледени терени. Една от играните срещи бе между отборите на ФК “Свиленград 1921” и ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО”, завършила с победа на гостите с резултат 3 : 1.

На отлично подготвения стадион “Колодрума” в гр. Свиленград при изключително тежки метеорологични условия – отрицателни температури и много силен вятър, пред около 60 зрители, двата отбора изиграха много оспорван и добър за гледане мач. В 37 мин. домакините се възползваха от колективна грешка в защитата на гостите и чрез Ивелин Костов откриха резултата. През второто полувреме  футболистите на  ОФК “ЛЕВСКИ КАРЛОВО” заиграха по-организирано и успяха да обърнат резултата. В герой за отбора се  превърна влезлият през второто полувреме Стефан Чилингиров, който отбеляза и трите гола – в 70, 84 и 88 минути. Домакините могат да съжаляват за  пропуснатите от тях няколко голови положения, с които защитата на гостите се справи отлично.

Главен съдия:      Павлин Тютюнджан   - Бургас
Помощници :       Стефан Димитров      - Бургас